Już od 5 Czerwca z okazji otwarcia nowego Salonu Muzycznego Riff w Krakowie zapraszamy Państwa do udziału w Tygodniu Eventów!

5 Czerwca od godziny 16:00 w naszym nowym sklepie odbędą się warsztaty gry na ukulele, które poprowadzi Tomek "Serek" Krawczyk. Gitarzysta Meli Koteluk i Bisquit. Przez ostatnie 11 lat mogliście słuchać dźwięków jego gitary w zespole Zakopower.
6 Czerwca o godzinie 17:00 rozpoczną się warsztaty perkusyjne, które poprowadzi dla Was Radosław Owczarz. To Radosław swoją grą nadaje rytmu zespołom Edyty Bartosiewicz, Patrycji Markowskiej, a także projektowi Jan Bo, którego założycielem jest oczywiście Jan Borysewicz.
7 Czerwca również od godziny 17:00 do naszego salonu zapraszamy gitarzystów. Tego dnia Andrzej Nowak założyciel zespołu TSA oraz Złe Psy poprowadzi warsztaty dla gitarzystów.
8 Czerwca nowy Salon Muzyczny Riff wypełni się dźwiękami fortepianu. To nie kto inny jak Grzegorz Turnau zagości u nas i zagra koncert, na który zapraszamy wszystkich od godziny 17:00.Wszystkie powyższe wydarzenia odbędą się w nowym Salonie Muzycznym Riff znajdującym się przy ulicy Rynek Podgórski 4a w Krakowie. Wstęp na eventy jest bezpłatny!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu ze sklepem:

tel.: (12) 257 14 48
e-mail: krakow.podgorze@riff.net.pl