Z przyjemnością informujemy że do Salonów Muzycznych Riff dotarła właśnie dostawa wzmacniaczy Fender Mustang GT.

Seria Mustang GT oferuje trzy modele, każdy idealnie sprawdzi się w swojej roli. Mustang GT 40, z dwoma głośnikami 6“ i mocą 40W jest idealny do pokoju, z łatwością zmieści się na biurku albo na półce z książkami. Posiadający moc 100W i naturalnie brzmiący 12“ głośnik Mustang GT 100 jest świetny na próby, do nagrań i na klubowe sceny. Najmocniejszy, 200W Mustang GT 200 jest idealny do nagrań i na duże koncerty, posiada dwa 12“ głośniki i 4 przyciskowy przełącznik nożny.

Ponadto nowa linia wzmacniaczy daje muzykom nieskończone możliwości kreowania brzmienia dosłownie jednym palcem za pomocą intuicyjnej aplikacji Fender Tone. Platforma ta umożliwia kontrolę ustawień Mustanga GT i łączy go ze środowiskiem Fender Digital ułatwiając naukę i dzielenie się presetami. Tworzenie własnych kompozyji ułatwia także 60 sekundowy looper.

Jako pierwszy na świecie cyfrowy wzmacniacz gitarowy wyposażony w WiFi, Mustang GT ułatwia pobieranie najnowszych aktualizacji i daje dostęp do presetów stworzonych przez artystów, łączy się też bezpośrednio ze społecznością innych kreatywnych gitarzystów i twórców muzyki . Obsługa Bluetooth LE umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie muzyki do wzmacniacza i delektowanie się nieskazitelnym brzmieniem głosników Celestion® Special Desig, ułatwia także bezprzewodową obsługę wzmacniacza z użyciem aplikacji Tone.