Wszystkich gitarzystów oraz basistów zapraszamy na prezentacje sprzętu marki Taurus do Salonów Riff w Białymstoku, Lublinie oraz w Warszawie.

Prezentacje poprowadzą Wojtek Pilichowski oraz Darek Wawrzyniak

Taurus Amplification to linia urządzeń zaprojektowanych dla basistów oraz gitarzystów.
Powstała dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu systemów nagłośnieniowych oraz współpracy z profesjonalnymi muzykami.

Wszystkie produkty Taurus Amp są projektowane i produkowane w fabryce Box Electronics w Sopocie.
Są tworzone z dbałością o każdy detal, przy zastosowaniu najnowszych technologii oraz wysokiej jakości podzespołów elektronicznych.
W procesie powstawania produktów Taurus dużą rolę odgrywa praca ludzka. Taurus jest tworzony przez muzyków dla muzyków. Każdy nowy model, zanim trafi do seryjnej produkcji, jest przez nich wielokrotnie testowany. Wszystko po to, aby sprostać najśmielszym oczekiwaniom muzyków w poszukiwaniu własnego brzmienia.

Wojtek Pilichowski
Gitarzysta basowy, kompozytor, nauczyciel. Niezwykle ceniony muzyk sesyjny oraz lider autorskich zespołów, którego grę usłyszeć można na przeszło 120 albumach. Należy do grona instrumentalistów, których wachlarz zainteresowań i umiejętności obejmuje najróżniejsze muzyczne style i estetyki. Z tego powodu z jego talentów korzystają zarówno gwiazdy muzyki popularnej – Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Enrique Iglesias czy Basia Trzetrzelewska jak i twórcy z dziedzin rockowych z Simonem Philipsem czy słynnym perkusistą formacji Iron Maiden, Nicko McBrainem na czele.

Darek Wawrzyniak
Młody, zduńskowolski gitarzysta solowy. Jeden z instruktorów portaluguitarmasterclass.net. Współpracuje z producentami sprzętu muzycznego w zakresie demonstracji audio/video (Taurus, Hufschmid, Seymour Duncan, David Laboga i inni). Współtworzy zespoły NIEBONIE oraz DRUŻYNA WAWRZYNA. Gościnnie udziela się również w innych projektach muzycznych, oraz tworzy autorskie, instrumentalne kompozycje gitarowe. Obecnie pracujący nad swoim pierwszym, solowym albumem. W internecie pojawiający się pod pseudonimem Darius Wave.


Pokazy będą obejmować prezentację sprzętu marki Taurus Amplification – sprzętu którego powyżsi muzycy używają na co dzień. 
Podczas zbliżających się wydarzeń uczestnicy będą mieli okazję posłuchać jak i zapoznać się z Białą Linią Efektów MK-2 oraz mającym niedawno swoją oficjalną premierę rewolucyjnym wzmacniaczem Stomp-Head 5. CE.

Wszystkie pokazy rozpoczną się o godzinie 18:00 a wstęp jest wolny!

Salon Riff Solo Białystok
ul. Mickiewicza 37
15-213 Białystok
tel. 85 741 23 85
email: bialystok@riff.net.pl
Salon Riff Lublin
ul. Lubartowska 11-13
20-115 Lublin
tel. 797 023 748
email: lublin@riff.net.pl
Salon Riff Plac Konstytucji
Pl. Konstytucji 5
00-657 Warszawa
tel. 22 621 57 25
email: plackonstytucji@riff.net.pl