Wspólnie z firmą Fender zapraszamy na trasę promocyjną pod hasłem "Fender Roadshow 2016", która odbędzie się w naszych Salonach w Gdańsku i Katowicach.

Podczas imprezy można będzie obejrzeć i przetestować najnowsze produkty Fendera - elektryczne gitary i basy serii American Elite, lampowe wzmacniacze Bassbreaker oraz gitary elektro-akustyczne Paramount. Instrumenty zaprezentuje Artur "Boo Boo" Twarowski, obecnie gitarowo wspierający Mroza, wcześniej gitarzysta między innymi zespołu Wojtka Pilichowskiego.

 

Każdy gitarzysta, który odwiedzi Fender Roadshow ze swoją gitarą elektryczną, akustyczną lub klasyczną otrzyma za darmo struny Fender, a obecny na miejscu lutnik nie tylko pomoże je wymienić, ale odpowie też na pytania dotyczące użytkowania i regulacji instrumentów.

 

Na imprezie będą obecni przedstawiciele firmy Fender, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów marki. W każdym mieście pojawi się też mini sklepik z gadżetami Fendera, a w nim szeroki wybór produktów - od magnesów i breloczków, po koszulki i czapeczki.

 

Wszyscy odwiedzający dostaną również szansę wygrania nagrody specjalnej - najnowszej gitary Fender American Elite Stratocaster.


Riff Gdańsk - Środa, 15 czerwca, godz. 16:00-19:00
Riff Katowice - wtorek, 21 czerwca, godz. 16:00-19:00