TC BG250/115


» przeczytaj wszystkie opinie

Combo basowe 250W, 1x15" woofer, Dual TonePrint, Intelligent EQ, Tuner basowy, 6 typów efektów, AUX IN, Balanced XLR OUT, Phones OUT, waga: 17,7kgDarmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Zapytaj o dostępność
EAN 5706622017109

Combo basowe 250W, 1x15" woofer, Dual TonePrint, Intelligent EQ, Tuner basowy, 6 typów efektów, AUX IN, Balanced XLR OUT, Phones OUT, waga: 17,7kgOglądasz ofertę Sklepu Internetowego Riff.Sprawdź dostępność w Salonie stacjonarnym.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja

Opis

Oryginalny piec BG250 z głośnikiem 15” to wzmacniacz, który wysoko podniósł poprzeczkę w kategorii lekkich comb basowych. Nowe modele wzmacniaczy combo BG250 zapewniają ten sam fundament brzmieniowy, jednak każdy z nich brzmi wyjątkowo. Dzięki takim szczegółom, jak sekcja narzędzi regulacji czy efekty TonePrint, zawsze masz pewność, że uzyskasz brzmienie, na jakim Ci zależy - bez względu na to, który model BG250 wybierzesz dla siebie.

 

 

Lekki, ale mocny wzmacniacz wyposażono w uniwersalny zestaw parametrów regulacji barwy i pokładowy tuner do gitar basowych, 4, 5 i 6-strunowych. Do tego dodajmy najlepszy zestaw efektów: dwa bloki TonePrint! Typy efektów możesz przełączać w locie, a do tego, zupełnie za darmo używać specjalnych programów TonePrint stworzonych przez najlepszych basistów świata.

Potęga w każdym rozmiarze
Kompaktowe combo o niezwykłej dynamice i z mnóstwem funkcji
BG250-115 to nieduży, przenośny wzmacniacz o cechach, które czynią z niego świetne combo basowe. Jest lekki, a przy tym mocny, posiada uniwersalny układ regulacji barwy oraz pokładowy tuner, skalibrowany pod kątem gitar basowych, nawet 6-strunowych.
• Technologia TonePrint na pokładzie
• Super lekki, super mocny
• Inteligentna sekcja korekcji
• Wbudowany tuner basowy
• Głośnik 15” zapewnia ciepłe, tłuste i dynamiczne brzmienie

Efekty od mistrzów. Za darmo.
BG250-115 wyposażono w Bass TonePrint, unikalną funkcję umożliwiającą korzystanie z sygnowanych efektów TonePrint. Ponieważ więcej znaczy więcej, wzmacniacz posiada dwie komórki TonePrint. Załaduj dwa, dowolne programy Bass TonePrint i ruszaj na scenę! Przełączać się możesz między nimi za pomocą opcjonalnego przełącznika nożnego Switch-3; zmieniaj efekty w locie albo je wycisz - kształtuj swoje brzmienie tak, jak masz ochotę. Lista najznamienitszych basistów świata, którzy udostępniają swoje ustawienia efektów TC nieustannie rośnie, więc bez problemu odnajdziesz brzmienie, które cię zainspiruje!I tak, jeżeli chcesz włączyć lekki [lub mocny] przester - zrób to! Możesz korzystać z programów BassDrive TonePrint, w tym TubeDrive - z modelu RH750 - i miażdżącego ustawienia „The Beat” TonePrint. A może masz ochotę na SpectraComp? Niesamowity, światowej klasy kompresor TonePrint zaprojektowany specjalnie dla basistów, który działa dla pojedynczych strun. Ustaw swoją barwę, znajdź swoje brzmienie korzystając z pełnego arsenału programów Bass TonePrint tak, jak tylko chcesz. Ustawienia efektów dostępne są za darmo i możesz je przerzucić bezpośrednio do BG250-115 ze smartfona - za pomocą świetnej, darmowej aplikacji TC-E, lub przez stronę TC Electronic, jeżeli korzystasz z komputera.

Poruszająca Moc
Mocny wzmacniacz to żadna przyjemność, jeżeli cierpi na tym twój kręgosłup i kiedy na każdy koncert musisz wynajmować wózek widłowy. Dlatego combo BG250-115 wyposażono w nowoczesny, lekki wzmacniacz w klasie D, który zapewnia 250 W czystej mocy. To pozwoliło znacząco obniżyć wagę do 17,7 kg - to najlżejszy i zarazem najgłośniejszy wzmacniacz w swojej klasie.

Bas dobrze dostrojony
BG250-115 ma wbudowany tuner. Czy to nie świetne rozwiązanie? Stroisz instrument i zaczynasz jamować lub ćwiczyć, mając pewność, że basówka zawsze jest idealnie nastrojona.

Klasyczne brzmienia – nowoczesne podejście
Nie ulega wątpliwości, że wzmacniacze basowe TC Electronic w kwestii inspirowania basistów zdają egzamin pod każdym kątem. Twórcy tego sprzętu to także zapaleni basiści, którzy nieustannie szukają nowych rozwiązań i proponują funkcje, które naprawdę mają sens. Do takich funkcji trzeba zaliczyć pokładowy tuner, system TonePrint i specjalną, „inteligentną” korekcję. Z tym combo życie basisty będzie dużo łatwiejsze.

Dane techniczne

Przenośny i dynamiczny
• 250 Watt
• 17,7 kg
• 462 x 620 x 380 mm

Tuner basowy
• Wbudowany tuner obsługujący basy 6-strunowe

Głośniki
• 1x15” - customowy głośnik 15-calowy
• 1x1” - 1-calowy, customowy tweeter piezo

Inteligentna sekcja korekcji
• Podcięcie i podbicie dla różnych częstotliwości
• Bass: Redukcja - 80 Hz / podbicie - 100 Hz
• Mid: Redukcja - 500 Hz / podbicie - 800 Hz
• Treble: Redukcja - 1,800 Hz / podbicie - 2,500 Hz

Złącza
• Wejście Rehearsal - odtwarzanie podkładów w głośnikach lub słuchawkach
• Wyjście symetryczne DI Out – do nagrywania lub wyprowadzenia sygnału do dużego zestawu nagłośnienia
• Wyjście słuchawkowe - ćwicz po cichu
• Przełącznik nożny [opcjonalnie]

Technologia TonePrint na pokładzie
• 6 typów efektów [Chorus, Flanger, Vibrato, Octaver, SpectraComp, Bass Drive]
• TonePrints stworzone przez najlepszych basistów na świecie, takich jak: Nathan East, Mark King, Duff McKagan, Richard Bona i wielu innych

To combo ma ciepłe, potężne i tłuste brzmienie dźwięk, a przy tym nigdy nie traci wysokiego środka i najwyższych częstotliwościZasady i warunki zakupu pokaż

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Otrzymuj oferty w newsletterze Riff

Jakie kategorie cię interesują?

Zniżki i oferty niedostępne nigdzie indziej!

Zapisz się na newsletter