Warsztaty perkusyjne "Pierwszy kontakt z Perkusją" Kraków

Jeśli nie masz żadnych planów na początek czerwca lub uważasz, że dzień dziecka powinien trwać dwa dni a może domownicy mają już dość gdy na komplecie garnków wygrywasz solówki?  To się świetnie składa! W piątek, 2 czerwca wpadnij do Salonu muzycznego Riff w Krakowie przy placu Matejki 5/2 i spędź ten czas razem z nami!

Zapraszamy  na warsztaty pt.: „Pierwszy kontakt z perkusją” prowadzone przez Przemka Obirka. To niepowtarzalna okazja spróbowania swoich sił i przetestowania przed zakupem czy gary to twoje przeznaczenie. Jeśli posiadasz już instrument – nie przejmuj się, na miejscu nauczyciel wprowadzi Cię w świat rytmów i sekwencji tak, żebyś po lekcji złapał jeszcze większą smykałkę do perkusji.

Przemysław Obirek to perkusista, absolwent Instytutu Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku Prowadzenie Estradowych Zespołów Muzycznych i Orkiestr. Muzyk z wieloletnim doświadczeniem, potrafiący odnaleźć się w niemalże każdym gatunku muzycznym. Instruktor z ogromnymi pokładami cierpliwości i wiedzy wprowadzi Cię w świat instrumentów perkusyjnych i odpowie na każde pytanie z tym związane. 

Na warsztaty zapraszamy wszystkich chętnych w każdym wieku, przyjdź i przekonaj się sam! Zajęcia odbędą się w Krakowie na placu Matejki 5/2, Salon Muzyczny Riff. Przed przybyciem obowiązkowa jest wcześniejsza  rezerwacja miejsca poprzez zeskanowanie kodu QR dostępnego na plakacie.  Ilość miejsc ograniczona!

Więcej informacji udziela obsługa sklepu. 

Zalecamy przyniesienie własnych pałek perkusyjnych oraz pada perkusyjnego

Warsztaty są bezpłatne

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz