Nowa Odsłona Salonu Riff w Olsztynie w dniach 25-27 października

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cykl imprez z okazji Nowej Odsłony Salonu Riff w Olsztynie! Jesteśmy ponownie otwarci po gruntownym remoncie wnętrza naszego Salonu. Na miejscu czekają na Ciebie świetne warsztaty, mnóstwo wiedzy i przyjaznej atmosfery. Będą konkursy i to, co każdy gitarzysta kocha najbardziej - wymiana strun za darmo!

Jesteś z Olsztyna i okolic, lub będziesz w pobliżu? Koniecznie odwiedź nasz Salon przy ul. Prostej 39, i weź udział w warsztatach!


25.10.2018 / czwartek / godz. 17:00 - 19:00

Warsztaty Ukulele - prowadzi Tomek “Serek” Krawczyk

Tomek Wprowadzi Cię w niezwykły świat ukulele. Opowie o tym skąd się wzięła jego fascynacja tą małą czterostrunową "gitarką" i dlaczego uwielbia przemycać to brzmienie w zespołach, z którymi współpracuje.

Tomek Krawczyk współpracuje m.in. z: Marią Peszek, Zakopower, Melą Koteluk.


26.10.2018 / piątek / godz. 16:30 - 18:30

Warsztaty Homerecording - prowadzi Mikołaj Dygasiewicz

Razem zbudujemy studio domowe. Dowiesz się jaki sprzęt będzie najlepszy dla Ciebie, jak go wybrać i zastosować w praktyce. Warsztaty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych miłośników homerecordingu.

Mikołaj Dygasiewicz współpracuje z: Audiostacja


26.10.2018 / piątek / godz. 19:00 - 21:00

Warsztaty BeatBox - prowadzi Patryk TikTak Matela

Pionier łączący beatbox z nietypowymi stylami. Na warsztatach poznasz podstawy beatboxu. Nauczysz się prostych dźwięków perkusyjnych — stopa, werbel, hi-hat. Popracujemy nad brzmieniem, oddechem i łączeniem dźwięków w rytmy. Patryk to m.in. współorganizator Polish Beatbox Battle.


27.10.2018 / sobota / godz. 11:00 - 13:00

Warsztaty bębniarskie - prowadzi Doktor King

Wszyscy chętni bez względu na wiek i umiejętności będą mieli okazję zagrać pod okiem doświadczonego profesjonalisty. Poznasz jakie bębny do czego wykorzystać i jak uderzać, aby wydobyć najlepszy dźwięk. Warsztaty pełne pozytywnej energii i atmosfery.

Doktor King współpracował z: Tomson, Łozo, DJ Adamus, Nick Sinckler, Ejtobangla.


27.10.2018 / sobota / godz. 13:30 - 15:30

Warsztaty “Jak dbać o gitarę” z Maciejem Iwanem

Dowiesz się na co zwrócić uwagę by gitara była zawsze w dobrej kondycji - podstawowe regulacje. Jak prawidłowo zakładać struny i jakie elementy wpływają na strojenie instrumentu. Czego nie wolno robić przy konserwacji i czyszczeniu.

Maciej Iwan reprezentuje firmę naprawagitar.pl.


27.10.2018 / sobota / godz. 16:00 - 18:00

Warsztaty "Teoria a praktyka" Jacek Kieller

Wykorzystanie wiedzy na temat skal i akordów w mniej lub bardziej nietypowych sytuacjach muzycznych. Porozmawiamy także o podstawach komponowania. Dodatkowo poruszymy temat jak ćwiczyć technikę w muzykalny sposób. Jacek Kieller to właściciel szkoły Rock Discipline. Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją z warsztatów Jacka w Riff pl. Konstytucji.


27.10.2018 / sobota / od godz. 13:30 do 16:30

Dla wszystkich chętnych - DARMOWA WYMIANA STRUN w gitarach elektrycznych, akustycznych i klasycznych.


To nie koniec atrakcji! Odwiedzając Salon Riff Olsztyn w dniach 25-27.10 masz szansę wziąć udział w konkursie, w którym główną nagrodą jest ukulele LANIKAI MAS-C CONCERT. Na wszystkich odwiedzających czeka wiele wrażeń i atrakcji :) Bądź z nami w Olsztynie!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz