Zacznij grać na gitarze

Marzysz o karierze gitarzysty? A może chcesz nauczyć się grać tylko dla siebie? Niezależnie od powodów, dla których pragniesz zgłębić tajniki gitary - tak naprawdę każdy pretekst jest dobry, by rozpocząć swoją przygodę z muzyką. My to Tobie ułatwimy i już teraz odkryjemy przed Tobą gitarowe tajemnice.

Jak mawia przysłowie - nie od razu Rzym zbudowano. Tak samo jest w świecie muzyki - aby nauczyć się grać na instrumencie, należy dużo i regularnie ćwiczyć. Do tego przyda się odrobina wiary we własne umiejętności i determinacja, by osiągnąć cele. Niby banał, a jednak każdy muzyk potwierdzi te słowa. Tak właśnie zaczynali najwięksi wirtuozi gitary: Eric Clapton, Jimi Hendrix, czy Kirk Hammet. Dlatego, jeśli planujesz pójść w ich ślady - choćby w najmniejszym stopniu - zacznij od podstaw i nie zrażaj się, że na początku może być ciężko. A na pewno będzie! To jest pewne, jak śmierć i podatki. Salony Muzyczne RIFF wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, zapewniają nie tylko sprzęt potrzebny do realizacji muzycznych marzeń, lecz również materiały dydaktyczne niezbędne do nauki gry na instrumencie. Masz mój miecz, łuk i topór - a przede wszystkim wsparcie w zakresie edukacji muzycznej dla osób w każdym wieku.

Choć wielu muzyków to samouki, nie każdy potrafi rozwinąć skrzydła samodzielnie. Czasem potrzebny jest mentor, który wprowadzi w świat nut i dźwięków. A zdarza się nawet, że uczeń przerasta mistrza. Jeśli nie masz w okolicy nauczyciela, my przychodzimy z odsieczą! Razem z utalentowanym muzykiem i pedagogiem, Piotrem Słapą oraz internetową szkołą muzyczną AkademiaMuzyki.pl oferujemy wyjątkowy MINI KURS online “Zacznij grać na gitarze”, dzięki któremu już w 3 tygodnie okiełznasz gryf i poznasz najważniejsze akordy i tricki. Pierwsze efekty zobaczysz już po kilku dniach, gdy nawet z zamkniętymi oczami będziesz mógł zagrać proste utwory. Z kursu dowiesz się, jak przygotować gitarę, aby gra była nie tylko przyjemna, lecz także komfortowa. Nauczysz się samodzielnie stroić instrument - to wcale nie jest takie trudne, jak się wydaje! Będziesz umiał czytać muzykę zarówno z tabulatur, jak i diagramów akordowych. I co najważniejsze - dowiesz się, jak zbudować poprawną technikę prawej i lewej ręki, dzięki czemu bez najmniejszych problemów zagrasz pełne melodie i akompaniamenty akordowe. Ten kurs odkryje przed Tobą różne style muzyczne - nie tylko bluesa i rock’n’rolla. Samouczek zawiera 25 szczegółowych lekcji wideo oraz materiały uzupełniające w formie plików PDF. 

Dlaczego warto skorzystać z naszego mini kursu? Przede wszystkim dlatego, że w szybkim czasie nauczysz się grać na gitarze i poznasz teoretyczne podstawy na temat tego instrumentu. Autor poradnika, Piotr Słapa to doświadczony muzyk, który od ponad 20 lat pracuje jako nauczyciel gry na gitarze akustycznej. Umiejętności rozwijał zarówno na polskim podwórku, jak również w światowej stolicy muzyki country - Nashville w Stanach Zjednoczonych. W 2014 roku został laureatem festiwalu Guitar Awards, co dało mu tytuł jednego z trzech najlepszych gitarzystów akustycznych w Polsce. Muzyk od 10 lat prowadzi w Warszawie szkołę Guitarschool.pl. a od 2009 współpracuje z magazynem “Gitarzysta” jako wykładowca rubryki “Warsztat gitary akustycznej”. Piotr uczy także gry fingerstyle i prowadzi na Facebooku największą w Polsce grupę gitarzystów akustycznych “Gitara akustyczna bez tajemnic”, zrzeszającą ponad 7000 instrumentalistów. A teraz do brzegu… Co trzeba zrobić, aby zgarnąć mini kurs? Wystarczy, że w naszym sklepie online zakupisz dowolną gitarę akustyczną. Wtedy otrzymasz maila z linkiem, który umożliwi Ci dostęp do darmowych lekcji od Piotra. Więc jeśli masz w sobie żyłkę gitarzysty - nie zwlekaj i już teraz zajrzyj na www.riff.net.pl i znajdź skrojony na Twoją miarę instrument.

Aby skorzystać z promocji kup dowolną gitarę akustyczną w sklepie internetowym riff.net.pl. Po zakupie otrzymasz osobnego maila z informacją, jak odebrać darmowy kurs. Promocja trwa od 13.10.2021 do wyczerpania puli darmowych mini kursów. 

AKTUALIZACJA

W związku z wyczerpaniem puli darmowych kursów promocja została zakończona.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz