Podaruj rock’n’rollowe serce - pamiętaliśmy za Ciebie!

Walentynki to czas zakochanych, gdy stajemy się bardziej wylewni, niż zwykle. I choć miłość powinniśmy okazywać codziennie, to właśnie 14 lutego mobilizujemy siły, aby wyznać uczucie ukochanej osobie. My jednak mamy sposób na to, aby miłosne emocje były z Wami przez cały czas. 

Miłość można okazywać na wiele sposobów. Jedni piszą wiersze, inni kupują kwiaty lub czekoladki. Niektórzy próbują być bardziej oryginalni i komponują pieśni pochwalne na cześć wybranki serca. Muzycy rockowi wiodą pod tym względem prym i dzięki ich wylewności korzystają na tym nie tylko adresaci piosenek, lecz również inni słuchacze. Utwory miłosne zawsze dobrze się sprzedają, bo ludzie potrzebują tego rodzaju rozrywki, traktując ją jako sposób komunikacji i pomoc w walce z nieśmiałością. Można więc śmiało stwierdzić, że stanowią nietypową sesję terapeutyczną. A to wszystko dlatego, że naładowane emocjami nagrania działają na naszą wyobraźnię i uświadamiają wiele uniwersalnych prawd. To nam pomaga w przełamywaniu wewnętrznych lęków, a nawet podnosi samoocenę.

No to, skoro już wiemy, jak działa przekaz podprogowy piosenek o miłości, możemy zmierzać do brzegu. Salony Muzyczne RIFF również chcą się podzielić sercem - dosłownie i w przenośni. Dlatego z okazji Walentynek mamy dla Was wyjątkową niespodziankę. W tygodniu poprzedzającym Dzień Zakochanych, tj. od 8 do 14 lutego (lub do wyczerpania zapasów) będziemy rozdawać miłosne gratisy - kostki do gitary RIFF w kształcie serduszka. Prawda, że to urocze? Ale oczywiście nie ma nic za darmo! Jedynym warunkiem otrzymania upominku jest dokonanie dowolnego zakupu, niezależnie od jego kwoty. Choć walentynkowych kostek mamy całkiem sporo, pamiętajcie, że nasze zapasy kiedyś się skończą, a sama akcja nie będzie trwać wiecznie. Więc planujcie zakupy już teraz, aby w przyszłym tygodniu zgarnąć serduszkowy gratis.

Dlaczego warto wziąć udział w naszej zabawie? Bo choć kostka w kształcie serduszka to skromny upominek, może stanowić wspaniałą pamiątkę, która będzie wzbudzać pozytywne skojarzenia z miłością. Nie tylko do drugiego człowieka, lecz również do muzyki. Można ją także wykorzystać jako symboliczny prezent dla ukochanej osoby, w której duszy gra rock and roll. Co więcej, kostka może Wam towarzyszyć każdego dnia, nie tylko od święta. Ale nie zapominajmy, że ten gadżet ma przede wszystkim funkcje użytkowe. Gwarantujemy, że dzięki niemu skomponujesz najbardziej romantyczną balladę rockową ever! A kto wie, być może to właśnie ona otworzy drzwi do serca osoby, którą potajemnie kochasz...

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz