Odkryj w sobie potencjał mistrza

Podobno, jeśli bardzo się chce, każde marzenie może się spełnić. Nie wymaga to ani cudu, ani nawet wyrzeczeń. Wie o tym każdy gitarzysta, który doskonale pamięta, jak stawiał pierwsze kroki podczas przygody z ukochanym instrumentem. A zawsze zaczyna się w ten sam sposób. Najpierw pojawia się wizja wielkiej kariery i wypełnionych po brzegi sal koncertowych. Pierwsza płyta, szalone trasy, autografy, wywiady, błysk fleszy. Potem dopiero przychodzi myśl, że na początek warto kupić wiosło, aby się przekonać, czy oby na pewno jest nam pisane, by zostać muzykiem. Kiedy wreszcie zrozumiemy, że wszystko opiera się na wytrwałości i prawdziwej chęci, a nie na słomianym zapale i ślepej fascynacji, możemy ze spokojnym sercem rozpocząć naukę gry na instrumencie.

Jeśli wydaje Ci się, że każdy wirtuoz odniósł sukces, bo urodził się z niebywałym talentem, to się srogo mylisz. Sam geniusz niestety nie wystarczy. Wszystko musi być poparte wielogodzinnymi ćwiczeniami i determinacją. Historie wielu muzyków pokazują, że nawet przy przeciętnych zdolnościach można wiele osiągnąć. Duży wpływ mają również szczęśliwe zbiegi okoliczności, dzięki którym możesz się wybić i zyskać sławę. Jednak w pierwszej kolejności warto skupić się na pracy i szlifowaniu umiejętności, bo nie od razu Rzym zbudowano, a gra na instrumentach wymaga regularnej praktyki, wspomaganej wiedzą teoretyczną. Dlatego, jeśli na poważnie myślisz o wiosłowaniu, zacznij od podstaw z zakresu rytmiki i czytania nut. Powinieneś również wiedzieć, z czego zbudowana jest gitara, jak ją stroić i wymienić struny. Lecz najważniejsze są aspekty manualne, czyli sposób trzymania instrumentu, układania palców, kostkowania i zmiany akordów.

Być może to wszystko brzmi przerażająco, ale nie taki diabeł straszny, jak go malują. Chcąc rozpocząć naukę gry na gitarze, warto zainspirować się najlepszymi. Dlatego z pomocą przychodzi Jarek Nyckowski, gitarzysta rockowy i akustyczny, który zerwał nie jedną strunę, zdobywając kolejne levele w pełnym niespodzianek świecie muzyki. Znany z edukacyjnego kanału na YouTubie "e-gitarzystaTV". Dziś artysta dzieli się swoimi doświadczeniami, zarażając innych gitarową pasją, bo sam jest przykładem, że dzięki ciężkiej pracy można spełnić swoje marzenia. 

My również wierzymy, że masz w sobie prawdziwy dar, dlatego łączymy z Jarkiem Nyckowskim siły i ogłaszamy promocję nie z tej Ziemi! 

Teraz do dowolnej gitary elektrycznej, zakupionej na www.riff.net.pl, otrzymasz voucher, dzięki któremu uzyskasz dostęp aż do 10 lekcji z kursu online “Gitarowy Starter”, prowadzonych przez Jarka Nyckowskiego. 

Co dokładnie dostaniesz? 

-  8 godzin profesjonalnych materiałów szkoleniowych,

-  Nauczysz się odpowiedniego podejścia do instrumentu (bez tego ani rusz),

-  Otrzymasz informacje o prawidłowej technice lewej i prawej ręki,

- Nauczysz się grać zgodnie z oryginałem fragmenty największych hitów muzyki rozrywkowej - polskiej i zagranicznej: 

Come As You Are - Nirvana, 

Zawsze Tam Gdzie Ty - Lady Pank, 

Enter Sandman - Metallica, 

Smoke On The Water - Deep Purple, 

Całuj Mnie - Paweł Kukiz i Piersi

-  Dostaniesz niezbędną teorię muzyki,

-  Opanujesz interwały - odległości między dźwiękami w muzyce,

-  Nauczysz się zawodowej gry akordowej i zostaniesz królem ogniska.

 

Voucher dodawany jest do każdej gitary elektrycznej zakupionej na www.riff.net.pl. Aby go zrealizować, wystarczy zalogować się na stronie www.jarosław nyckowski.pl. Warto się pospieszyć, bo promocja nie będzie trwać wiecznie - obowiązuje do wyczerpania voucherów.

Gotowy na wyzwanie? Bo gra naprawdę warta jest świeczki i może sprawić, że odkryjesz w sobie nie ujawniony potencjał mistrza. Więc pokaż, na co Cię stać i zaskocz wszystkich swoim talentem!

Więc na stronie:

www.jaroslawnyckowski.pl

https://www.youtube.com/c/egitarzystatv

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz