Musicians Institute x ESP - 3 miesiące kursów gratis

Jeśli właśnie kupiłeś gitarę lub bas ESP, E-II, LTD (lub planujesz wkrótce), otrzymałeś dużo więcej niż myślisz. ESP z dumą współpracuje ze światowej sławy liderem współczesnej edukacji muzycznej - Musicians Institute w zakresie specjalnej oferty dla osób, które zakupią nasze instrumenty: trzy miesiące darmowego dostępu do szerokiego wyboru kursów MI Online.

Kupując nową gitarę lub bas ESP, uzyskasz dostęp do rozszerzonej zawartości przykładowych kursów zsiedmiu programów MIO: Guitar, Bass, Vocal, Drum, Visual Media, Keyboard i Musicianship. Będziesz mógł również pobrać pełny program nauczania PDF klasy Techniki Gitarowej i Basowej Musicians Institute. Będziesz uczył się z dokładnie tego samego kursu, z którego korzystają obecnie zapisani studenci MI i którego uczą ich renomowani instruktorzy!

Nabywcy gitar lub basów ESP otrzymują dostęp na 3 miesiące od daty zapisania się na kurs. Od tego momentu można skorzystać z dowolnej ilości kursów. Jeśli jesteś gotowy, aby stać się lepszym muzykiem już teraz, wypełnij poniższe informacje i prześlij dowód zakupu. ESP potwierdzi twój zakup i wyśle ci link do rejestracji na darmowe kursy MIO. Dziękujemy za wybór ESP i mamy nadzieję, że w pełni wykorzystasz tę wspaniałą okazję od Musicians Institute i ESP!

  • Zakup musi być dokonany nie wcześniej niż 1 maja 2022 oraz później niż 31 grudnia 2022 roku.
  • Zakup musi być dokonany wyłącznie u autoryzowanego sprzedawcy ESP (Sprzedawcy zewnętrzni na Allegro, Olx, Reverb i innych stronach internetowych nie są uznawani za autoryzowanych dealerów).
  • Dowód zakupu musi zawierać nazwę sklepu, datę, opis przedmiotu, numer seryjny i cenę zakupu. (Należy dołączyć kopię dowodu zakupu).
  • Oferta ważna na całym świecie; nieważna w miejscach, gdzie jest to zabronione.

Szczegółowy regulamin oraz formularz rejestracji zakupu znajduje się w linku poniżej

https://www.espguitars.com/pages/mi-online-x-esp-purchase

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz