Lekcje gry na perkusji z Łukaszem Sarnackim za darmo!

Dokonując zakupu zestawu perkusyjnego Mapex, nie tylko stajesz się posiadaczem wyjątkowego instrumentu, który będzie Ci służył latami, ale również zyskujesz możliwość rozwinięcia swoich umiejętności perkusyjnych pod okiem najlepszego polskiego endorsera Mapex - Łukasza Sarnackiego.

Łukasz jest artystą z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Jest kojarzony między innymi z zespołów Devilish Impressions, Virgin Snatch czy Corruption. Jego twórczość jest zakorzeniona w stylistyce metalowej, ale jako nauczyciel umie odnaleźć się w każdym gatunku muzycznym, czego dowodem jest założona przez niego szkoła muzyczna działająca na terenie Białegostoku - Rockalizacja by Mapex oraz jego działalność na Youtubie gdzie pojawiają się drum covery utworów w różnych stylistykach.

Aby zapisać się na 5 godzin lekcji online z Łukaszem Sarnackim wystarczy:

1. Zrobić zdjęcie paragonu, potwierdzającego zakup zestawu perkusyjnego Mapex* w okresie trwania oferty specjalnej: 12.05.2020 do 31.05.2020

2. Zdjęcie paragonu wraz z którą informacją o sobie (staż gry, ulubiony styl muzyczny) wysłać na adres: [email protected]

3. Poczekać na odpowiedź od Łukasza i umówić się na indywidualne lekcje online w pasującym obu stronom terminie.

Łukasz jest wszechstronnym nauczycielem i chętnie dostosuje zagadnienia na lekcji do preferencji ucznia. Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę czy jesteś już profesjonalistą , z pewnością spędzisz czas produktywnie i rozwiniesz się muzycznie.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz