Kup i wybierz się na piknik

Muzyka jest wszędzie. Choć mieni się różnymi brzmieniami, można ją usłyszeć w każdym miejscu na ziemi. A co najważniejsze – sami możemy ją tworzyć, a potem zabrać tam, gdzie tylko nam się podoba. Dzięki temu nasze ulubione dźwięki usłyszymy nie tylko w domowym zaciszu, lecz również w plenerze. A lato to doskonała okazja, aby pomuzykować pod gołym niebem.

Lubisz grać covery znanych kapel? A może sam komponujesz autorskie utwory? Niezależnie od twoich preferencji, najważniejsza jest pasja i chęć do grania. Nie ważne, czy jesteś gitarzystą, pianistą, czy wokalistą. Liczy się twój zapał i potrzeba przekazania emocji za pomocą dźwięków. W Salonach Muzycznych RIFF doskonale to rozumiemy i pomagamy spełniać muzyczne marzenia naszych Klientów. Możesz liczyć nie tylko na nasze fachowe doradztwo, lecz również wsparcie finansowe. A to oznacza, że czekają na ciebie liczne zniżki i promocje, które możesz zgarnąć bez większego wysiłku. To nie są wyścigi, ani konkurs na najbardziej zabawne zdjęcie z instrumentem. U nas zasady są proste – bez podziałów na równych i równiejszych. 

Ponieważ lato w końcu u nas zagościło, warto to wykorzystać również do celów muzycznych. W związku z tym rozdajemy prezenty w iście wakacyjnym stylu, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać muzyczną pasję, a jednocześnie poczujesz się jak na prawdziwych wczasach. Wystarczy, że zrobisz zakupy na kwotę min. 500 zł, zarejestrujesz numer paragonu na naszej stronie i zapiszesz się do newslettera. A my za to wyślemy do ciebie soczyście pomarańczowy kocyk piknikowy i rakietki z piłeczką do odbijania. Brzmi jak deal życia, prawda? I tak właśnie jest, ponieważ nic więcej nie będziesz musiał robić! Tu nie ma żadnego haczyka – to wyraz naszej wdzięczności, że jesteś z nami. Bo chcemy, aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo. Ten plenerowy zestaw z pewnością sprawi, że muzykowanie pod chmurką nabierze zupełnie nowego znaczenia. Zaproś przyjaciół na wspólny chill nad rzeką lub na łące, gdzie pośród dzikiej przyrody będziecie mogli się wyluzować na muzycznie i sportowo.

Kliknij, aby przejść do rejestracji

Regulamin promocji >

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz