Wysyłamy do paczkomatów!

W sklepie internetowym Salonów Muzycznych Riff uruchomiliśmy właśnie funkcję, której oczekiwało wielu naszych klientów. Od dziś w procesie realizacji zamówienia dostępna jest opcja wysyłki za pośrednictwem paczkomatów firmy Inpost. Dzięki temu nasi klienci zyskują możliwość odbioru swojej paczki 24h na dobę przez okrągły tydzień. To wyjątkowa sytuacja, kiedy to paczka czeka na Ciebie, nie odwrotnie.  

Paczkomaty pomimo wielu swoich zalet posiadają także określone wymiary skrzynek. Naturalnie. Z tego powodu nie jest możliwa wysyłka do paczkomatu zamówionej gitary, dużego pianina, albo zestawu perkusyjnego. Prosimy o wyrozumiałość w tej kwestii i ewentualny kontakt z obsługą sklepu w sprawie ustalenia możliwości wysyłki. 

Komentarze (1)

    • Krzysiek
    • 2020-09-07 20:58:06
    mimo że nie da się wysłać perkusji ;) to i tak świetna wiadomość. paczkomaty for life, nie korzystam z innych opcji jeśli nie muszę, zarówno kiedy zamawiam paczki, jak i kiedy je nadaję. mam nadzieję, że kiedyś zrobią większe skrytki, żeby jednak zmieścić w nich większe gabaryty :D

Nowy komentarz