Nowości Epiphone 2020

Z przyjemnością informujemy że pojawiła się i jest już dostępna na naszym rynku długo oczekiwana seria nowych instrumentów od Epiphone. Wszystkie gitary zostały już wcześniej zaprezentowane w styczniu, na targach muzycznych NAMM 2020 i spotkały się z ogromnym uznaniem i zadowoleniem ze strony muzyków. Już teraz możemy potwierdzić oficjalną premierę w Polsce.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich fanów gitarowego grania specjalnie dedykowaną stronę, na której możecie zobaczyć wszystkie modele z najnowszych kolekcji oraz autoryzowane salony sprzedaży Epiphone w kraju, w których można dokonać ich zakupu.

Epiphone 2020 podzielona jest na dwie grupy gitar: Epiphone Originals oraz Epiphone Inspired by Gibson.

Epiphone Inspired by Gibson to kultowe modele inspirowane legendarnymi gitarami Gibsona. Original Les Paul, Original SG, Original Explorer czy Original ES-335 od Epiphone jeszcze nigdy nie były tak blisko gitar Gibson i to pod każdym względem – wyglądu, brzmienia i wykonania. W tej serii znajdują się gitary odpowiadające bieżącej kolekcji Gibson USA: Original dla miłośników tradycji i Modern dla poszukujących

nowoczesnej wersji klasycznych modeli. Seria Epiphone Originals to oryginalne modele stworzone przez Epiphone, min. słynny Casino czy akustyczny Masterbilt. Ta seria to sama esencja historii i lutniczego kunsztu Epiphone, a zarazem hołd oddany muzykom od lat wspierającym tą markę. 

Oficjalne hasło Epiphone „For Every Stage”, oznacza że gitarzyści bez względu na styl muzyczny, będą mogli się sprawdzić z nowym sprzętem od Epiphone w każdych warunkach scenicznych. Zapraszamy wszystkich do oglądania strony Epiphone z nowościami. Sprawdź już dziś, który z ponadczasowych modeli Epiphone 2020 jest stworzony właśnie dla Ciebie.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz