beJoe - Nowa marka w ofercie Salonów Muzycznych Riff

W naszej ofercie dostępna jest już marka, na którą czekaliśmy z wypiekami na twarzy! Gitary klasyczne beJoe to instrumenty, które idealnie odpowiadają na potrzeby współczesnego Klienta. Jeżeli szukasz swojej pierwszej gitary, z którą spędzisz długie wieczory, koniecznie sprawdź tego producenta - szczególnie polecane na zbliżający się sezon zimowy :) Jeśli uczysz się już gry, również nie możesz przejść obok beJoe obojętnie - gwarantujemy, że zaskoczy Cię ich jakość i wykonanie.

Kliknij i zobacz ofertę gitar beJoe

Brzmienie charakteryzuje się wysoką uniwersalnością, dzięki czemu instrumenty doskonale sprawdzą się we wszystkich zastosowaniach - studyjnych i podczas występów na żywo. Gitary beJoe zadowolą nawet największych estetów - zostały wykonane z dbałością o najdrobniejsze detale. Tej marce przyświeca jedna, uniwersalna prawda - chce oferować wysokiej jakości instrumenty, konkurujące z wyższą półką cenową. beJoe to marka, która będzie Twoim nieodłącznym kompanem w każdej muzycznej sytuacji.

W naszej ofercie dostępne są modele w rozmiarach 4/4, 3/4 i 1/2, w błyszczącym oraz matowym wykończeniu, oraz 2 modele premium w rozmiarze 4/4.

Gitary klasyczne beJoe dostępne w sieci Salonów Muzycznych Riff

Komentarze (2)

  • Krzysiek Zalewski
  • 2018-10-30 16:18:55
  Mam i gram. Pierwsze wrażenie w sklepie bardzo dobre a teraz tylko się upewniam ze to był dobry wybór. Polecam
  • Andrzej Nowocławski
  • 2018-10-31 13:26:11
  Też mam i jest super!

Nowy komentarz