×
Pasek gratis do gitar Dowina!

Pasek gratis do gitar Dowina

Promocja obowiązuje na modele gitar Dowina z serii Rioja oraz Bordeaux. Co trzeba zrobić, aby otrzymać pasek gratis?

  1. Kup dowolną gitarę akustyczną Dowina z serii Rioja lub Bordeaux.
  2. Zachowaj dowód zakupu.
  3. Napisz maila na adres: [email protected] ,w którym prześlesz zdjęcie dowodu zakupu oraz podasz nam dane do wysyłki paska. Nie zapomnij o numerze telefonu, wykorzystamy go tylko w celach wysyłki.
  4. I to wszystko, pasek dostaniesz przesyłką bezpośrednio od dystrybutora marki Dowina do wskazanego paczkomatu.
  5. Promocja trwa do końca września.

Dlaczego warto wybrać gitary Dowina?

Gitary Dowina to nie jest jedyna słuszna decyzja przy wyborze gitary akustycznej, ale z całą pewnością jest to marka będąca w naszym top 3 najlepszych marek gitar akustycznych. Jakie są pozostałe dwie? Odpowiedź na to pytanie poznasz na końcu wpisu. Jakie argumenty przemawiają konkretnie za gitarami Dowina?

Gitary akustyczne Dowina - fabryka1

To gitary produkowane w niewielkiej fabryce na Słowacji. Z racji ograniczonych możliwości produkcyjnych ta marka skupia się na jakości wyprodukowanych instrumentów, a nie na ilości. Każdy instrument jest tworzony z pasją i wielkim zaangażowaniem. Firma Dowina jest rodzinnym biznesem, co dodatkowo stwarza unikalną więź producenta z produktem. Wybierając gitarę akustyczną marki Dowina masz pewność, że od wyboru kawałka drewna, przez produkcję, aż po precyzyjną kontrolę jakości Twój instrument był traktowany indywidualnie i z dbałością o każdy detal. A to oczywiście przekłada się na doskonałe brzmienie!

Seria Rioja i Bordeaux to najbardziej popularne instrumenty marki Dowina. Są dostępne w różnych kształtach pudła rezonansowego, dlatego każdy gitarzysta z pewnością dobierze sobie pasujący mu instrument.

Gitary akustyczne Dowina - fabryka2

A co jeśli nie Dowina?

Rozwiązanie zagadki z początku wpisu. Pozostałą dwójką z naszego top 3 marek gitar akustycznych są oczywiście marki Takamine i Furch. Bardzo doceniamy jakość jaką dostarczają producenci wyspecjalizowani w produkcji wyłącznie instrumentów akustycznych. Dzięki temu dogłębnie rozumieją co chcą osiągnąć, a jakość ich instrumentów jest niedościgniona. 

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz