Konkurs na gigancie

Każdy rasowy rock’n’rollowiec lubi życie na krawędzi. Nie musi to od razu oznaczać konfliktu z prawem lub beztroskiego igrania ze śmiercią. Czasem wystarczą niewinne wybryki, aby poczuć prawdziwą adrenalinę. Niektórzy napędzani są nią przez całe życie - inni tylko przez kilka młodzieńczych lat. A łamanie zasad potrafi być bardzo przyjemne...

Pamiętacie swój debiut na szkolnym gigancie? Prawdopodobnie to właśnie wtedy po raz pierwszy wkroczyliście na ścieżkę bezprawia. Być może zainspirował Was Rob Halford, wyśpiewujący “Breaking the law”. A może niczym Kurt Russell uciekający z Nowego Jorku, chcieliście się przekonać, jak smakuje wolność i swoboda? Tak naprawdę, za potrzebą zwiania z lekcji stało najczęściej lenistwo lub próba uchylenia się przed klasówką, co ostatecznie i tak kończyło się pałą, albo pisaniem sprawdzianu w innym terminie. Jedni uciekali z nudów - bo co może być ciekawego w trygonometrii lub fizyce molekularnej? Innym nie chciało się robić notatek z wątpliwie fascynujących opowieści o układzie pokarmowym żaby lub podbijaniu Królestwa Franków. Zresztą, po co notować, skoro wszystko zapisała Zosia, od której można skserować zeszyt. 

Jak widać, świat oczami nastolatka był naprawdę piękny. O nic nie trzeba było się martwić, a problemy same się rozwiązywały. Bo i co to za problemy? Złamane serce - co nie zabije, na pewno wzmocni. Kolejna lufa w dzienniku - nie pierwszy i nie ostatni raz. Nie to, co dziś - w dorosłym życiu, gdy ciągle trzeba na coś uważać, planować przyszłość i co najgorsze - brać odpowiedzialność za własne wybory. Kiedyś to były czasy - teraz już nie ma czasów… A gdyby tak znów być nastolatkiem? Poczuć tą samą beztroskę, jak przed laty? Salony Muzyczne RIFF dają Wam taką możliwość już dziś! Wystarczy, że uruchomicie swoją pamięć i opowiecie nam o swoich najbardziej odjazdowych wagarach. Tylko bez żadnych sztuczek, bo wszystkie odpowiedzi będą weryfikowane przez wykrywacz kłamstw!

Już teraz ruszamy z wyjątkowym konkursem, dzięki któremu będziecie mogli przenieść się w czasie. I wcale nie będzie do tego potrzebny DeLorean, ani magiczny portal w jaskini. Liczymy na Waszą kreatywność i po cichu wierzymy, że macie iście diabelskie dusze. Niech urzekną nas Wasze historie i opowieści dziwnej treści. Aby wziąć udział w zabawie należy zrobić u nas zakupy na dowolną kwotę, zachować paragon i zarejestrować go w formularzu zgłoszeniowym, w którym opiszecie Waszą najciekawszą wagarową przygodę. Warto odświeżyć pamięć, bo nagroda jest nie byle jaka. Do zgarnięcia wysokiej klasy iPad Apple, a dodatkowo, co tydzień rozdawać będziemy karty podarunkowe o wartości 200 zł. Kwota niczego sobie, za którą można kupić całkiem fajne fanty lub przekazać gift w formie prezentu dla bliskiej osoby. Czekamy na Wasze zgłoszenia do 30 września 2021. I pamiętajcie - przed nami niczego nie musicie się wstydzić, bo w końcu na przypale, albo wcale!

Konkurs Riff Nauka Nie Poszła W Las - Wygraj Ipada

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz