×

Lista produktów marki VISCOUNT

Firma Viscout wywodzi się z włoskiego miasteczka Mondaino, gdzie od ponad stu lat zajmuje się projektowaniem oraz budowaniem organów kościelnych. W swojej pracy wykorzystuje nowoczesną technologię, kunszt wypracowany przez wieloletnie doświadczenie, bogatą tradycję oraz rozległą wiedzę swoich specjalistów. Właśnie dlatego instrumenty Viscout niejednokrotnie odegrały już swoja rolę podczas pisania historii muzyki.

Chociaż firma działa od wielu lat, nie stoi w miejscu i zmienia się wraz z upływem lat, dostosowując do aktualnej sytuacji. Nadejście nowego tysiąclecia było momentem, gdy globalna konkurencyjność marki znacznie wzrosła, a to wszystko dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych technologii i zastosowanie technologii generowania dźwięku przez modelowanie fizyczne. Takie rozwiązania sprawiają, że marka Viscout produkuje organy kościelne cyfrowe, elektroniczne, hybrydowe oraz prospekty piszczałkowe o wyjątkowych wartościach.

Marka rozwinęła również zasięg swojego funkcjonowania. Jako włoski producent organów cyfrowych, hybrydowych czy prospektów piszczałkowych, prowadzi obecnie swoją dystrybucję również w Wilnie, niedaleko Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej. Wybór tego miejsca nie było oczywiście przypadkowy. Wilno jest bowiem największym, pod względem powierzchni, miastem w krajach bałtyckim, pełniącym funkcję ośrodka kulturalnego oraz religijnego.

Dzięki temu, że od wielu lat współpracujemy z tym znanym, renomowanym producentem, mieliśmy okazję uczestniczyć w wielu instalacjach w Krajach Bałtyckich. Jako sprzedawca organów kościelnych cyfrowych, elektronicznych oraz hybrydowych, świadczymy również usługi związane i ich serwisowaniem oraz konserwacją. Nasze liczne realizacje, zarówno w zakresie instalacji instrumentu, jak i serwisu, spotkały się z uznaniem w wielu Parafiach w Polsce m.in. w Niepokalanowie.

Chcąc sprawić, że nasza oferta będzie w stanie sprostać różnorodnym potrzebom poszczególnych Parafii w Polsce, oferujemy wysokiej klasy organy kościelne elektroniczne i hybrydowe oraz prospekty piszczałkowe, dostępne w konkurencyjnej cenie, z atrakcyjną opcją finansowania w ramach nieoprocentowanego systemu ratalnego. W razie pytań, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz