Pisma, książki, płyty

Pisma, książki, płyty

Nauka gry na danym instrumencie trwa często latami. Jest to naturalne, gdyż doskonalenie swoich umiejętności wymaga wiele samozaparcia i czasu. Jeśli jednak ktoś czuje w sobie prawdziwy talent warto go szlifować. Bardzo często okazuje się, że doskonałym pomysłem na dokształcanie się są różnorodne pisma, książki, płyty muzyczne, które zawierają konkretne instrukcje gry, mniej znane techniki, sprawdzone sposoby i tajniki i jakie mamy państwu do zaoferowania.

To bardzo istotne by dokształcać się czytając książki i czasopisma. Jednak równie ważna jest doskonała zabawa, dlatego też płyta ulubionego zespołu lub składanka największych hitów może okazać się udanym prezentem na gwiazdkę. Dodatkowo warto poszperać w dziale czasopism, gdyż naszsklep muzyczny skrywa nie tylko ciekawe i pomocne książki oraz czasopisma naukowe, ale także takie, które zawierają biografie czy ciekawostki o danych utworach i artystach.

Książka czy płyta to świetny pomysł na prezent zarówno dla osoby, która tworzy muzykę jak i tej, która jest po prostu wielkiej jej fanem – zapraszamy!

filtruj

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-20 z 41 pozycji

Aktywne filtry

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja