Pianina Estradowe

filtruj

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-20 z 27 pozycji
Aktywne filtry

Zaprojektowane z myślą o występach publicznych, w tym plenerowych, nowoczesne pianina estradowe to instrumenty muzyczne z rodzaju elektrofonów, brzmieniem zbliżone do tradycyjnych pianin akustycznych, ale mające nad nim wiele przewag. Ze względu na zastosowanie elektronicznych podzespołów zagrane dźwięki można od razu zarejestrować. Można również skorzystać z gotowego akompaniamentu innych instrumentów, podłączyć do nich słuchawki lub bezpośrednio podpiąć do komputera.

Cyfrowe pianina estradowe dla profesjonalistów

Z myślą o zapewnieniu wysokiego komfortu występów estradowych w plenerze, w sali lub małym studio, stworzono cyfrowy odpowiednik klasycznych pianin akustycznych. Pianina estradowe mają zdecydowanie mniejsze gabaryty, są lżejsze i wygodniejsze w transporcie, oferują wiele funkcji wpływających na komfort gry, a jakością emitowanych dźwięków dorównują brzmieniom tradycyjnych instrumentów akustycznych - pianina cyfrowe mają wgrane dźwięki swoich akustycznych odpowiedników.

W ofercie przygotowanej przez sklep muzyczny Riff.net.pl znajdziesz najlepsze pianina estradowe pochodzące od wielu renomowanych producentów. Przykładem są niezwykle popularne pianina estradowe Yamaha, a także dostępne w naszym sklepie wysokiej klasy keyboardy takich firm jak Korg, Kurzweil czy Clavia.

Swoboda wyboru brzmień w pianinach estradowych

Korzystając z profesjonalnych pianin cyfrowych, możesz wybierać spośród dziesiątek niepowtarzalnych brzmień, w możliwie wierny sposób odtwarzając klasyczne dźwięki emitowane przez popularne instrumenty klawiszowe niemal każdego rodzaju. Co ważne, cyfrowe pianina estradowe zapewniają również możliwość modyfikacji brzmień zgodnie z potrzebami własnych aranżacji, otwierając przed muzykiem niewyczerpane możliwości twórcze.

Przy występach na scenie, w małych klubach, salach zabaw, a także do obsługi koncertów w plenerze doskonale nadają się zaawansowane technicznie, cyfrowe pianina estradowe. To niezwykle wszechstronne instrumenty muzyczne, które w rękach doświadczonego muzyka zapewniają wręcz nieograniczone możliwości kreacji oryginalnych brzmień. Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty i zamów pianino o interesujących Cię funkcjach.

Darmowa wysyłka od 149 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja