Kable

Kable

Profesjonalne tworzenie muzyki, granie koncertów czy inne występy nie miałyby miejsca gdyby nie różnego rodzaju sprzęt. Oprócz tradycyjnych instrumentów, które wykorzystywane są w danej sytuacji w grę wchodzi także wiele innych narzędzi oraz urządzeń, które wpływają na całą pracę. Otóż niezwykle ważne choć niepozorne są kable, które u nas możecie Państwo nabyć w dobrej cenie i które charakteryzuje najwyższa jakość.

Jak wiadomo nie wszystkie instrumenty czy chociażby akcesoria mogą działać bez prądu lub dokładniej bezprzewodowo. W wielu przypadkach podłączenie danego elementu poprzez kabel jest niezbędne. To dlatego oferujemy różnorodne ich rodzaje takie jak kable instrumentalne, głośnikowe, mikrofonowe, audio oraz końcówki do nich. Bardzo istotne okazują się także być przejściówki, które ułatwiają połączenie ze sobą urządzeń o różnych wejściach do gniazda.

Nasz salon muzyczny może zaoferować Państwu różnego rodzaju kable, złączki i przejściówki umożliwiające swobodną pracę w studio, na koncercie czy w plenerze. Tego typu sprzęt to wręcz podstawa do odpowiedniego funkcjonowania. 

filtruj

Jest 472 produktów.

Pokazano 1-20 z 472 pozycji

Aktywne filtry

Darmowa wysyłka od 99 zł

14 dni na zwrot towaru

Ekspresowa gwarancja