• CO U NAS ZYSKASZ:

  • Darmowa dostawa od 150 zł
  • 14 dni na zwrot towaru
  • Doradcy - również online
  • Ekspresowa Gwarancja
 • Banner długi

  Salon Muzyczny

  Z miłości do muzyki, szacunku dla początkujących i zawodowych muzyków oraz chęci zaspokajania największych potrzeb Klientów – Salon Muzyczny Riff powstał po to, aby zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki.

  W skład naszej oferty wchodzą zróżnicowane i dopasowane do odmiennych potrzeb gitary, instrumenty klawiszowe (pianina, fortepiany, keyboardy czy akorderony), smyczkowe (skrzypce, wiolonczele), dęte (trąbki, saksofony) i perkusyjne, a także osprzęt studyjny, wyposażenie didżejów, elementy nagłośnienia czy liczne akcesoria. Korzystamy z dorobku najlepszych światowych producentów, selekcjonujemy produkty tak, aby w skład asortymentu wchodziły tylko te najlepsze i oferujemy bardzo szeroki wybór – zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z graniem, jak i wirtuozów, znanych i cenionych przez miliony.

  Sklepy muzyczne Riff to nie tylko najlepsze wyposażenie, ale również kompetentna obsługa, fachowe doradztwo i liczne promocje. Zapraszamy do świata muzyki – zarówno melomanów, jak i twórców!

Nowości

PRODUKTY MIESIĄCA

Aktualności zobacz wszystkie

26
01/16

Gitary D'Angelico w Laboratorium Muzycznym Riff!

Na naszym blogu pojawił się artykuł o gitarach D'Angelico.

Zapraszamy do lektury!

22
01/16

Awaria systemu zamówień w dniach 17-18 stycznia.

Szanowni Klienci, w związku z awarią systemu zamówień w dniach 17.01. - 18.01. zlecenia złożone w tym terminie nie zapisały się na naszym serwerze, w związku z tym zwracamy się z prośbą o potwierdzenie zamówień z tego okresu w celu ich weryfikacji.
18
01/16

„Gitarowe batalie” - warsztaty gitarowe w Świeciu

Zapraszamy na warsztaty gitarowe, które odbędą się w dniach 20-21 stycznia 2016 w OKSiR w Świeciu.

Odwiedź salon

Sprawdź, gdzie masz najbliżej

Newsletter