• Salon Muzyczny

    Z miłości do muzyki, szacunku dla początkujących i zawodowych muzyków oraz chęci zaspokajania największych potrzeb Klientów – Salon Muzyczny Riff powstał po to, aby zaoferować to, co najlepsze w świecie sprzętu, instrumentów oraz akcesoriów do tworzenia i słuchania muzyki.

    W skład naszej oferty wchodzą zróżnicowane i dopasowane do odmiennych potrzeb gitary, instrumenty klawiszowe (pianina, fortepiany, keyboardy czy akorderony), smyczkowe (skrzypce, wiolonczele), dęte (trąbki, saksofony) i perkusyjne, a także osprzęt studyjny, wyposażenie didżejów, elementy nagłośnienia czy liczne akcesoria. Korzystamy z dorobku najlepszych światowych producentów, selekcjonujemy produkty tak, aby w skład asortymentu wchodziły tylko te najlepsze i oferujemy bardzo szeroki wybór – zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z graniem, jak i wirtuozów, znanych i cenionych przez miliony.

    Sklepy muzyczne Riff to nie tylko najlepsze wyposażenie, ale również kompetentna obsługa, fachowe doradztwo i liczne promocje. Zapraszamy do świata muzyki – zarówno melomanów, jak i twórców!
    czytaj dalej
co u nas zyskasz

Darmowa dostawa od 99 zł 14 dni na zwrot towaru Doradcy - również online Ekspresowa Gwarancja

największa polska sieć salonów muzycznych

Nowości

Aktualności zobacz wszystkie

20
06/16

Białostockie Riffowanie!

Masz zespół? Marzysz o życiu muzyka? Zgłoś swój zespół i zrób pierwszy krok ku wspaniałej karierze!
14
06/16

Otwarte warsztaty z produkcji muzyki live!

Wspólnie z dystrybutorem produktów Novation - firmą Audiotech, zapraszamy na serię warsztatów mających na celu przybliżyć uczestnikom tworzenie muzyki live przy użyciu grooveboxa Novation Circuit.
02
06/16

Warsztaty gitarowe cz.3!

Wszystkich gitarzystów zapraszamy na kolejną, trzecią już odsłonę warsztatów w bydgoskim Salonie Riff.

Odwiedź salon

Sprawdź, gdzie masz najbliżej

Newsletter